Hledáme dárce

Logo

 

 

 

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás oslovit jako nezisková organizace, která slouží zejména seniorům, osobám s postižením a nemocným lidem. Za tři roky činnosti, naši pečovatelé a osobní asistenti, pomohli asi  dvěma stovkám potřebných. Mnozí z nich tak nemuseli dožívat své životy v LDN, domovech důchodců nebo ústavech, ale mohli žít doma a se svými blízkými. O potřebné pečujeme 24 denně, 7 dní v týdnu. Tímto jsme v okolí České Třebové jedineční.

Již dnes uspokojujeme poptávku po službách, která je asi 3x vyšší, než nám, Pardubickým krajem schválený a financovaný počet hodin péče v rámci sítě sociálních služeb. I když finanční prostředky z dotace kraje a od uživatelů služby vynakládáme na zajištění péče velmi efektivně, finanční prostředky nestačí.

Proto Vás tímto prosíme o finanční podporu. Samozřejmě můžeme pečovat méně, ale bojíme se o ty desítky seniorů, handicapovaných a nemocných lidí, kteří budou muset svůj život prožívat a dožívat vytržení ze svého domova. To nechceme dopustit. Prosíme, pomozte nám to zvládnout!

Váš dar použijeme na to nejnutnější, na mzdy pečovatelek a osobních asistentů, kteří se věnují lidem přímo v jejich domácnostech.

V příloze vám zasíláme krátké video z péče, které ilustruje naši službu a její potřebnost. Toto video natočil Italský filmový štáb, který mapuje péči o seniory v jednotlivých státech Evropské unie.

Již předem Vám děkujeme za Vaši přízeň a přeme vše dobré!

Za tým spolku KC Petrklíč

Renata Zahrádková, předsedkyně spolku

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=icYfWGpB5Z8