Máme pro vás místo v našem týmu! Podívejte se, které pozice jsou právě otevřené:

Na tuto pobočku nyní nepřijímáme žádné pracovníky.

Na tuto pobočku nyní nepřijímáme žádné pracovníky.

Všechny aktuální pracovní nabídky naší organizace vždy najdete ZDE.

Zaujala Vás některá z výše uvedených pozic?

Zašlete nám prosím svůj životopis na e-mail samuel.dolejs@petrklice.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 606 789 123. Nezapomeňte na základní osobní údaje včetně data narození, přehledu dosaženého vzdělání a vaší praxe.

Proč pracovat v Komunitním centru Petrklíč? 

Našim zaměstnancům nabízíme:
– smysluplnou práci v rostoucí organizaci, která poskytuje sociální služby seniorům a osobám s postižením,
– flexibilní pracovní dobu,
– 5 týdnů dovolené,
– možnost využívat kartu Multisport,
– supervize a vzdělávání,
– pro některé pozice služební mobilní telefon a notebook.

Jaké to u nás je?

Zeptali jsme se kolegů na pár otázek:

Co tě na práci nejvíce naplňuje?
Na práci mě nejvíce naplňuje pocit, že se mi, ve většině případů, podaří pomoci lidem v jejich složité životní situaci. Naplňuje mě, že se moje vynaložená snaha promítne v něčím životě, že to má smysl a dělám něco užitečného.

Jak ti vyhovuje pracovní prostředí Petrklíče?
Pracovní prostředí mi vyhovuje a nevyhovuje zároveň. Vyhovuje mi pěkná, čistá kancelář. Vyhovuje mi, že mám na jednom místě vše, co potřebuji (kuchyňka, vedoucí na jednom patře, zázemí pro asistentky – takže se s nimi potkávám, atd.). Bydlím v Mratíně, což je od Strašnic dál, takže mi nevyhovuje to dlouhé cestování (ale to je moje vina, ne Petrklíče :-D).

Jak bys popsala tým, ve kterém pracuješ?
Pracovní tým bych popsala jako: mladý, trpělivý, učenlivý a otevřený.

Co bys vzkázala budoucím kolegyním/kolegům?
Budoucím kolegyním či kolegům bych vzkázala, že je má práce velmi fajn. Je skvělá v tom, že jste pánem svého času, že si můžete věci plánovat tak, jak potřebujete. Chvílemi je to práce náročná jako každá jiná, ale práce s lidmi je vždycky těžká. A ačkoli pracujeme s lidmi a pro lidi, musíme vždy mít na prvním místě sami sebe.

Co tě na práci nejvíce naplňuje?
Na práci v Petrklíči mě nejvíce naplňuje pocit, že naší prací můžeme zkvalitnit a zlepšit život mnohým lidem, kteří to velmi potřebují.

Jak ti vyhovuje pracovní prostředí Petrklíče?
V Petrklíči máme skvělé vybavené zázemí, ve kterém sociální pracovníci, administrativní pracovník ale i naši osobní asistenti mají vše k dispozici. Největší radost nám tento rok udělal kávovar, který každý den zpříjemňuje naše dny 🙂

Jak bys popsala tým, ve kterém pracuješ?
Náš tým je jedním slovem skvělý, máme velice příjemné a spolehlivé asistenty. Naše sociální pracovníci jsou na pozicích teprve pár měsíců, ale jejich odhodlání k práci a zodpovědnost nám dělají velkou radost. Rádi bychom do našeho týmu přivítali další osobní asistenty, kteří by mohli každý den pomáhat našim klientům, což je opravdu velice naplňující.

Co bys vzkázala budoucím kolegyním/kolegům?
Práce v sociálních službách je někdy velice náročná, ale je to práce, která má smysl a stojí za to jí zkusit.

Co tě na práci nejvíce naplňuje?
Největší radost z práce mi dělá to, že ve výsledku pomáháme konkrétním lidem, kteří jsou mnohdy sami a bez naší pomoci by měli život velmi komplikovaný. Nerad dělám práci jen pro práci a v Petrklíči mám to štěstí, že ho vidím každým rokem růst a pomáhat většímu množství klientů. To mě na mé práci naplňuje asi nejvíc.

Jak ti vyhovuje pracovní prostředí Petrklíče?
V Petrklíči je práce nad hlavu. Je ale plný nadšených srdcařů, kteří svojí práci dělají z přesvědčení, že se podílejí na něčem smysluplném. A to člověka nabíjí. Vždycky je dobře ptát se JAK něco udělat než polemizovat nad tím JESTLI to udělat.

Jak bys popsal tým, ve kterém pracuješ?
Náš tým jsou lidé, kteří k nám nepřišli pro peníze. V neziskovce našeho typu má člověk jistotu, že zde potká kolegy, kterým jde o to být prospěšný pro svoje okolí. A to se promítá do DNA celého týmu.

Co bys vzkázal budoucím kolegyním/kolegům?
Není to o zkušenostech ale o chuti zapojit se a pomáhat těm, kteří to potřebují. Petrklíč roste a těšíme se na spolupráci se všemi, kteří mají chuť zapojit se do rozvoje našich sociálních a návazných služeb.