Naše činnost je závislá na podpoře státu a různých dárců. Pokud Vám dává smysl to, co děláme, budeme rádi, pokud nás podpoříte.


Přímá finanční podpora

Budeme rádi především za finanční podporu, kterou následně využijeme buď ke zkvalitnění našich služeb (například na investice do automobilů, které nám umožní rychleji navštěvovat jednotlivé klienty nebo úhrada školení pro naše zaměstnance, kteří se průběžně vzdělávají) nebo rozšíření kapacity i pro ty, kterým zatím nemůžeme vyhovět (to se děje prostřednictvím náboru dalších zaměstnanců, kteří se pak o další klienty starají).

Podpořit nás můžete zasláním částky na náš účet 304341955/0300. QR kód najdete ZDE. Do poznámky uveďte „Dar KC Petrklíč“.

Pokud byste chtěli vystavit potvrzení o daru nebo uzavřít darovací smlouvu, pište nám na mail kancelar@petrklice.cz a my vše potřebné zařídíme.

Chcete nás podpořit? Víte, co zvládneme zajistit za…?

Jde to také investicí se zajímavým úrokem!

Kromě jiných možností, jak nám můžete různě pomoci, nabízíme také příležitost si spolu s podporou získat i něco navíc. Podpora Petrklíče ve formě půjčky vás ve výsledku nejen, že nebude nic stát, navíc vám s velmi zajímavých úrokem výši 4-6 % p.a. investované peníze i zhodnotíme.

Pro více detailů a informační prospekt klikněte na obrázek.

Podpora na sociálních sítích

To nejmenší, co můžete udělat, je dát „like“ našim profilům na našem Facebooku, Instagramu a LinkedInu:

Komunitní centrum Petrklíč (FB)
Komunitní centrum Petrklíč (Instagram)
Komunitní centrum Petrklíč (LinkedIn)
Táborová osada Petrklíč (FB)

Můžete nás podpořit i v kampani na Darujme.cz:

 

Nakupujte s GIVT.cz

Celý postup je popsán na našem webu zde: https://www.petrklice.cz/petrklic-je-na-givt-cz/. Jednoduše řečeno, pokud navštívíte Váš oblíbený e-shop přes stránku www.givt.cz, pak půjde část z Vaší útraty nám jako dar.