Naše činnost je závislá na podpoře státu a různých dárců. Pokud Vám dává smysl to, co děláme, budeme rádi, pokud nás podpoříte.

Podpora na sociálních sítích

To nejmenší, co můžete udělat, je dát „like“ našim profilům na Facebooku a Instagramu:

Přímá finanční podpora

Budeme rádi i za finanční podporu, kterou následně využijeme buď ke zkvalitnění našich služeb (například na investice do automobilů, které nám umožní rychleji navštěvovat jednotlivé klienty nebo úhrada školení pro naše zaměstnance, kteří se průběžně vzdělávají) nebo rozšíření kapacity i pro ty, kterým zatím nemůžeme vyhovět (to se děje prostřednictvím náboru dalších zaměstnanců, kteří se pak o další klienty starají).

Podpořit nás můžete zasláním částky na náš účet 304341955/0300. Do poznámky uveďte „Dar KC Petrklíč“.

Pokud byste chtěli vystavit potvrzení o daru nebo uzavřít darovací smlouvu, pište nám na mail kancelar@petrklice.cz a my vše potřebné zařídíme.

Můžete náš podpořit i v kampani na platformě Darujme.cz:

 

Charitativní edice mýdla a dárcovské certifikáty

Podpořit nás můžete koupí charitativního mýdla. Z každého prodaného mýdla na e-shopu nám poputuje 100,- Kč. Navíc je možné na e-shopu zakoupit i dárcovské certifkáty, z jejichž prodeje nám jde plná cena.

Odkaz na charitativní edici mýdla: https://www.t-e-o.cz/t-e-o-tekute-mydlo–charitativni-edice/

Nakupujte s GIVT.cz

Celý postup je popsán na našem webu zde: https://www.petrklice.cz/petrklic-je-na-givt-cz/. Jednoduše řečeno, pokud navštívíte Váš oblíbený e-shop přes stránku www.givt.cz, pak půjde část z Vaší útraty nám jako dar.