Archa pomoci roste a získává podporu

Náš nový projekt Archa pomoci postupně roste a získává svojí podporu. Kromě administrativní přípravy akreditovaného dobrovolnického programu se věnujeme vývoji nového webu projektu, který bude obsahovat i sekci věnovanou poradně. Připravujeme i výlety a setkávání našich klientů či neformálních pečujících.

Jsme vděční za podporu, které se nám dostává. V tuto chvíli má projekt pro rok 2021 tyto podporovatele, kterým tímto děkujeme:

  • 95 000,- Kč poskytuje Hlavní město Praha v rámci podpory rodinné politiky,
  • 90 000,- Kč poskytuje České sdružení CASD v rámci grantového řízení na podporu sociálních projektu rozdělující finance pocházejících z finančního vyrovnání státu s církvemi,
  • 40 000,- Kč poskytuje spolek ASI-CS v rámci svého dotačního řízení na podporu křesťanských organizací,
  • 15 000,- Kč poskytuje jako dar patron projektu Sbor CASD Praha Smíchov.

V následujícím čtvrtletí budeme čekat na výsledky dalších dotačních a grantových řízení v rámci Nadace ČEZ, Ministerstva vnitra ČR, MČ Praha 5, MČ Praha 10, města Česká Třebová či Pardubického kraje.

Náš rozpočet pro rok 2021 počítá s částkou okolo 600 000,- Kč tak, aby se nám podařilo zrealizovat všechny plánované aktivity v plné výši. Věříme, že se částku za příspěvku ochotných dárců podaří sehnat.

Děkujeme všem za podporu!