Děkujeme za podporu!

Pomáhat může opravdu každý a my jsme vděční všem těm, kteří jsou nám oporou ve chvílích, kdy je to potřeba. Jsme vděční za podporu spolku Maranatha, který se rozhodl nás v naší práci podporovat, když bylo nejhůř. Díky patří i Pardubickému kraji a MČ Praha 10, bez jejichž podpory bychom nemohli dělat naší činnost v takovém rozsahu, jaký bychom chtěli. Nemalý dík patří i Církvi adventistů sedmého dne, která nás prostřednictvím Českého sdružení CASD a Sboru CASD Praha Smíchov a Strašnice podporuje materiálně, personálně i finančně.

Mohli bychom děkovat do nekonečna, protože dárců a podporovatelů máme opravdu velké množství. Takže moc díky Vám všem! Vážíme si Vašeho přínosu, ale nepolevujte. Stále máme mnoho klientů na čekacích listinách a stále ještě nemáme vybráno tolik, abychom pokryli všechny náklady potřebné pro náš provoz na rok 2019.

Pro Vaší představu, náklady běžné sociální služby na hodinu péče či asistence jsou kolem 400 až 800 korun. V Petrklíči se díky aplikaci efektivného modelu sociální služby 3S pohybujeme okolo 300 až 400 korun za hodinu péče. Z této částky získáváme 119 nebo 129,- Kč (v závislosti na kraji) od klientů formou fakturace (více vybírat nemůžeme, protože zákon stanovuje maximální limit na fakturovanou částku). Zbylou většinu nákladů musíme pokrýt z dotací a darů. A to není lehká záležitost…

Pokusili jsme se aktualizovat seznam těch, kdo nás nejvíce podporují – můžete se na něj kouknout ZDE. Ještě jednou díky!

 

Budeme rádi za jakoukoliv podporu. Pokud byste nás chtěli podpořit, pište nám na e-mail jakub.fraj@petrklice.cz.

Partnerské organizace

 

Státní správa

 

Nestátní subjekty