Proběhlo jednání dozorčí rady

V první polovině listopadu proběhlo jednání dozorčí rady. Ta se sešla poprvé v novém složení pod vedením Pavla Zvolánka. Kromě aktuálního dění v Petrklíči se dozorčí rada zabývala i výhledem do budoucna a systémem vnitřní kontroly. Průběh jednání shrnul předseda spolku Jakub Fraj na svém facebookovém profilu.

„Těší mě upřímný zájem dozorčí rady v čele s Pavel Zvolánek o dění v Petrklíči, protože díky tomu můžeme dostávat kvalitní zpětnou vazbu na naší práci, do které jsme často ponořeni. Probrali jsme hospodaření, výkon našich služeb i investiční plány.

Zmínil jsem, že jsme od roku 2019 vyrostli na čtyřnásobný obrat a nyní v rámci sociálních služeb poskytujeme podporu více než 150 klientům ročně. Kromě toho podobné množství klientů podporujeme skrze návazné služby jako je poradna nebo dobrovolnické centrum. Aby naše činnost byla stabilní, podílejí se na její realizaci pracovníci v rozsahu 31 přepočtených úvazků.

Dozorčí rada vyjádřila zájem navštívit i jednotlivé pobočky, zapojit se do interních auditů a jednou za období se potkat i se členy správní rady a dalšími hosty.“

Jakub Fraj