Spolupráce v Pardubickém kraji

Naše skromná roušková manufaktura v České Třebové stále v provozu. Jsme moc vděční na všechny látky a nitě, které jsou nedostatkové zboží, které nám obyvatelé České Třebové (ale i obyvatelé mimo ni) v posledních týdnech nosili.

Roušky pro osobní potřebu jsou na naší pobočce k dispozici zdarma, a to v různých barvách a provedení (zavazovací, na gumičku). K našemu šití se připojila i Církev adventistů, jejíž členové z Chocně nám věnovali látky i již hotové roušky.

Máme tedy dostatek roušek nejen pro naše klienty, balíčky roušek posíláme i do potřebných organizací, které šít nestíhají. V České Třebové od nás balíček roušek putoval na pobočku České pošty, která stejně jako naše organizace „válčí“ v první linii.

Včera jsme odvezli balíček roušek do Ústí nad Orlicí – U tří vegetariánů, která patří pod MEDIATE, s.r.o. Odměnou nám byly čtyři krabice plné jejich voňavých bylinkových čajů pro naše dobrovolnice – pečovatelky, které šijí roušky doma po večerech. Moc děkujeme.

Rádi bychom také poděkovali i společnosti TAMIGO, která nám odpustila v této nelehké chvíli měsíční poplatky za program, přes který vytváříme směny.

Je úžasné, jak tato nelehká situace lidi spojuje a navzájem si nabízejí pomoc v různých směrech.

Děkujeme! 😊